Државе

Авганистану
Азербејџан
Албанија
Алжир
Америка
Ангола
Андора
Антигва и Барбуда
Аргентина
Аустралија
Аустрија
Бангладеш
Барбадос
Бахами
Бахреин
Белгија
Белизе
Белорусија
Бенин
Бермуда
Боливија
Босна и Херцеговина
Боцвана
Бразил
Брунеи
Бугарска
Буркина Фасо
Бурунди
Бутан
Вануату
Велика Британија
Венезуела
Вијетнам
Габон
Гамбија
Гана
Гвајана
Гватемала
Гвинеја
Гвинеја Бисау
Георгиа
Гренада
Грчка
Данска
Доминика
Доминиканска република
Египат
Еквадор
Екваторијална Гвинеја
Ел Салвадор
Еритреја
Естонија
Етиопија
Замбија
Зеленортска Острва
Зимбабве
Израел
Индија
Индонезија
Ирак
Иран
Ирска
Исланд
Источни Тимор
Италија
Јамајка
Јапан
Јемен
Јерменија
Јордан
Јужна Африка
Јужна Кореја
Јужни Судан
Казахстан
Камбоџа
Камерун
Канада
Катар
Кенија
Кина
Кипар
Киргистан
Кирибати
Колумбија
Комори
Конго
Конго ДР
Косово
Костарика
Куба
Кувајт
Лаос
Лесото
Летонија
Либанон
Либерија
Либија
Литванија
Лихтенштајн
Луксембург
Мадагаскар
Мађарска
Македонија
Малави
Малдиви
Малезија
Мали
Малта
Мароко
Маршалска острва
Мауританија
Маурицијус
Мексико
Микронезија
Мјанмар
Мозамбик
Молдавија
Монголија
Намибија
Науру
Немачка
Непал
Нигер
Нигерија
Низоземска
Никарагва
Нови Зеланд
Норвешка
Обала Слоноваче
Оман
Пакистан
Палау
Панама
Папуа Нова Гвинеја
Парагвај
Перу
Пољска
Португал
Руанда
Румунија
Русија
Самоа
Сан-Марино
Сао Томе и Принципе
Саудијска Арабија
Свазиленд
Света Луција
Свети Винцент и Гренадини
Северна Кореја
Сејшели
Сенегал
Сент Китс и Невис
Сијера Леоне
Сингапур
Сирија
Словачка
Словенија
Соломонска острва
Сомалија
Србија
Судан
Суринам
Тајван
Тајланд
Танзанија
Таџикистана
Того
Тонга
Тринидад и Тобаго
Тувалу
Тунис
Туркменистан
Турска
Уганда
Узбекистан
Уједињени арапски Емирати
Украјина
Уругвај
Филипини
Финска
Фиџи острва
Француска
Хаити
Хондурас
Хрватска
Централна Афричка Република
Црна Гора
Чад
Чешка
Чиле
Џибути
Швајцарска
Шведска
Шпанија
Шри Ланка